Fajnie, Że Jesteś! Wesprzyj portal!


Tak! My tez potrzebujemy wsparcia. FajnieZeJesteś.pl to nie tylko strona internetowa. To ludzie, serwery, komputery, prawnicy i masa rzeczy, które trzeba utrzymywać i nadzorować.

Jeśli podoba Ci się inicjatywa społecznego finansowania jaką prezentujemy na FajnieZeJestes.pl to pomóż nam dalej działać i pomagac w realizacji marzeń i celów innych. Twoich!
#Update rgdfgdfgdfgdgdgdfb gfgb fhrb fbfg fb fb fg fb


Jako Patron projektu otrzymasz baner reklamowy swojej firmy, instytucji lub wskazanego przez Ciebie podmiotu, na górze strony danego projektu z informacją, że to Ty jesteś Patronem projektu!

Jak zostac Patronem projektu?

Wystarczy, że dokonasz wpłaty na konto projektu za pomoca strony i dostępnych metod wsparcia dla danego projektu w wysokości minimum połowy ustawionego celu. Następnie napisz do nas poprzez zakładkę "kontakt" dostępną na dole strony. Po weryfikacji płatności udostępnimy twój baner reklamowy. Jeśli takiego nie posiadasz to zrobimy go dla Ciebie!
Tu podaj tekst alternatywny

Na FajnieZeJestes.pl dbamy o bezpieczeństwo i wiarygodność, zarówno autorów projektów jak i wspierających. Każdy użytkownik zgłaszający swój projekt podlega weryfikacji. Na stronie prezentowane są tylko zweryfikowane projekty. Nad prawidłowością i bezpieczeństwem płatności czuwa PayPal.

Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny
Kilka ważnych porad:

1. Podczas wpłacania darowizny zawsze sprawdzaj czy na stronie Przelewy24, do której zostałeś/łaś przekierowany/a jest ikona kłódki, po lewej stronie przy adresie www. Niestety witryny płatności często narażone są na ataki hakerskie.

2. Zanim dokonasz wpłaty darowizny sprawdź dwa razy kwote jaką zamierzasz przekazać autorowi projektu. Niestety darowizna dla autora nie podlega zwrotowi.

3. Pamiętaj, że po dokonanej wpłacie darowizny powinieneś/nnaś otrzymać wiadomość email z potwierdzeniem płatności.

4. Podawaj prawdziwe dane podczas procedury wpłaty darowizny. To pomoże nam w ewentualnych reklamacjach.

5. Przed dokonaniem wpłaty darowizny upewnij się, że znajdujesz sie na stronie projektu, który chcesz wesprzeć.

Projekt polecany

Autor projektu

Administrator

Utworzone 06.02.2017
Profil zweryfikowany
Cała Polska

1,030 zł z 4,500 zł do celu!

23% zebrane z 13 darowizn Pozostałe

Jak to działa

Crowdfunding Platform - finansowanie społecznościowe