Super zespół potrzebuje wsparcia!


Hejka! Piątka znajomych potrzebuje pomocy! Mianowicie, od kilku dobrych lat jeesteśmy paczka znajomych. Na co dzień każde z nas robi co innego ale wieczorami stajemy się jednością podczas wspólnych prób w filowym, garażowym klimacie. Nasz zespół powstał 3 lata temu. Teraz chcemy rozwinąć skrzydła i pokazywac sie publicznie. Myślicie żeby zacząc od wesel? Może. Na początek potrzebuujemy wsparcia na sprzęt, taki dla profesjonalistów. Pomożecie?
Nie znaleziono wyników


Jako Patron projektu otrzymasz baner reklamowy swojej firmy, instytucji lub wskazanego przez Ciebie podmiotu, na górze strony danego projektu z informacją, że to Ty jesteś Patronem projektu!

Jak zostac Patronem projektu?

Wystarczy, że dokonasz wpłaty na konto projektu za pomoca strony i dostępnych metod wsparcia dla danego projektu w wysokości minimum połowy ustawionego celu. Następnie napisz do nas poprzez zakładkę "kontakt" dostępną na dole strony. Po weryfikacji płatności udostępnimy twój baner reklamowy. Jeśli takiego nie posiadasz to zrobimy go dla Ciebie!
Tu podaj tekst alternatywny

Na FajnieZeJestes.pl dbamy o bezpieczeństwo i wiarygodność, zarówno autorów projektów jak i wspierających. Każdy użytkownik zgłaszający swój projekt podlega weryfikacji. Na stronie prezentowane są tylko zweryfikowane projekty. Nad prawidłowością i bezpieczeństwem płatności czuwa PayPal.

Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny
Kilka ważnych porad:

1. Podczas wpłacania darowizny zawsze sprawdzaj czy na stronie Przelewy24, do której zostałeś/łaś przekierowany/a jest ikona kłódki, po lewej stronie przy adresie www. Niestety witryny płatności często narażone są na ataki hakerskie.

2. Zanim dokonasz wpłaty darowizny sprawdź dwa razy kwote jaką zamierzasz przekazać autorowi projektu. Niestety darowizna dla autora nie podlega zwrotowi.

3. Pamiętaj, że po dokonanej wpłacie darowizny powinieneś/nnaś otrzymać wiadomość email z potwierdzeniem płatności.

4. Podawaj prawdziwe dane podczas procedury wpłaty darowizny. To pomoże nam w ewentualnych reklamacjach.

5. Przed dokonaniem wpłaty darowizny upewnij się, że znajdujesz sie na stronie projektu, który chcesz wesprzeć.

Autor projektu

Darek Młynarczyk

Utworzone 09.02.2017
Profil zweryfikowany
Katowice

310 zł z 5,700 zł do celu!

5% zebrane z 3 darowizn Muzyka

Jak to działa

Crowdfunding Platform - finansowanie społecznościowe