Zakład samochodowy - moje marzenie


Mężczyzna w kwiecie wieku, w pełni sił, z marzeniami, rodziną i bez pracy...
To chyba częsty obraz, opis mężczyzny w tym kraju. Co z tego, że chcę, że mogę skoro jednak nie mogę?! Chcieć niestetyy nie zawsze oznacza móc. Przekonałem sie o tym wielokrotnie.

Ale dość tego! Trzeba wziąć się do pracy! Tak! I tu prośba do Was o wsparcie mojego projektu jakim jest otworzenie zakładu samochodowego, ponieważ z wyksztyałcenia jestem mechanikiem samochodowym. Mam biznes plan, mam miejsce, mama pomysły, mam znajomych, których mógłbym zatrudnić, a pewnie klienci sami by się znaleźli. Mam wszystko, a zapomniałem, nie mam funduszy :( Dlatego tu jestem, dlatego prosze o pomoc na mój mały-wielki biznes.
Nie znaleziono wyników


Jako Patron projektu otrzymasz baner reklamowy swojej firmy, instytucji lub wskazanego przez Ciebie podmiotu, na górze strony danego projektu z informacją, że to Ty jesteś Patronem projektu!

Jak zostac Patronem projektu?

Wystarczy, że dokonasz wpłaty na konto projektu za pomoca strony i dostępnych metod wsparcia dla danego projektu w wysokości minimum połowy ustawionego celu. Następnie napisz do nas poprzez zakładkę "kontakt" dostępną na dole strony. Po weryfikacji płatności udostępnimy twój baner reklamowy. Jeśli takiego nie posiadasz to zrobimy go dla Ciebie!
Tu podaj tekst alternatywny

Na FajnieZeJestes.pl dbamy o bezpieczeństwo i wiarygodność, zarówno autorów projektów jak i wspierających. Każdy użytkownik zgłaszający swój projekt podlega weryfikacji. Na stronie prezentowane są tylko zweryfikowane projekty. Nad prawidłowością i bezpieczeństwem płatności czuwa PayPal.

Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny
Kilka ważnych porad:

1. Podczas wpłacania darowizny zawsze sprawdzaj czy na stronie Przelewy24, do której zostałeś/łaś przekierowany/a jest ikona kłódki, po lewej stronie przy adresie www. Niestety witryny płatności często narażone są na ataki hakerskie.

2. Zanim dokonasz wpłaty darowizny sprawdź dwa razy kwote jaką zamierzasz przekazać autorowi projektu. Niestety darowizna dla autora nie podlega zwrotowi.

3. Pamiętaj, że po dokonanej wpłacie darowizny powinieneś/nnaś otrzymać wiadomość email z potwierdzeniem płatności.

4. Podawaj prawdziwe dane podczas procedury wpłaty darowizny. To pomoże nam w ewentualnych reklamacjach.

5. Przed dokonaniem wpłaty darowizny upewnij się, że znajdujesz sie na stronie projektu, który chcesz wesprzeć.

Projekt polecany

Autor projektu

Marek

Utworzone 09.02.2017
Profil zweryfikowany
Zabrze

14,486 zł z 55,000 zł do celu!

26% zebrane z 143 darowizn Biznes

Jak to działa

Crowdfunding Platform - finansowanie społecznościowe