Zbieram na studia prawnicze


Od zawsze chciałem byc prawnikiem. Pon setkach filmów jakie obejrzałem z prawnikami, o prawnikach i sądownictwie tylko to siedzi mi w głowie. Sala sądowa, rozprawy i przede wszystkim pomoc ludziom. Prawnik to mój wymarzony zawód. W tym roku będę zdawał maturę. Ponieważ mam dobre stopnie, ponad przeciętne, a właściwie można powiedzieć, że należę do kujonów popularnie zwanych, to zapewne sprostam egzaminom i dostane się na studia prawnicze.

I tu pojawia sie problem. Musiałbym przeprowadzić się do Warszawy i zamieszkać tam, a co za tym idzie ponosic opłaty za wynajem pokoju, wyżywienie i naukę. Niestety sytuacja materialna mojej rodziny nie jest najlepsza, choć rodzice starają się jak moga aby zapewnić mi dobry byt i start w życiu. Nie chcę ich dodatkowo obciążać tylko dlatego, że chcę się krztałcić.

Proszę zatem o pomoc w zebraniu funduszy, które umożliwią mi start w Warszawie na studiach prawniczych bo na 100% sie dostanę. Nie ma innej możliwości. To mój jedyny cel w życiu. Proszę...
Nie znaleziono wyników


Jako Patron projektu otrzymasz baner reklamowy swojej firmy, instytucji lub wskazanego przez Ciebie podmiotu, na górze strony danego projektu z informacją, że to Ty jesteś Patronem projektu!

Jak zostac Patronem projektu?

Wystarczy, że dokonasz wpłaty na konto projektu za pomoca strony i dostępnych metod wsparcia dla danego projektu w wysokości minimum połowy ustawionego celu. Następnie napisz do nas poprzez zakładkę "kontakt" dostępną na dole strony. Po weryfikacji płatności udostępnimy twój baner reklamowy. Jeśli takiego nie posiadasz to zrobimy go dla Ciebie!
Tu podaj tekst alternatywny

Na FajnieZeJestes.pl dbamy o bezpieczeństwo i wiarygodność, zarówno autorów projektów jak i wspierających. Każdy użytkownik zgłaszający swój projekt podlega weryfikacji. Na stronie prezentowane są tylko zweryfikowane projekty. Nad prawidłowością i bezpieczeństwem płatności czuwa PayPal.

Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny
Kilka ważnych porad:

1. Podczas wpłacania darowizny zawsze sprawdzaj czy na stronie Przelewy24, do której zostałeś/łaś przekierowany/a jest ikona kłódki, po lewej stronie przy adresie www. Niestety witryny płatności często narażone są na ataki hakerskie.

2. Zanim dokonasz wpłaty darowizny sprawdź dwa razy kwote jaką zamierzasz przekazać autorowi projektu. Niestety darowizna dla autora nie podlega zwrotowi.

3. Pamiętaj, że po dokonanej wpłacie darowizny powinieneś/nnaś otrzymać wiadomość email z potwierdzeniem płatności.

4. Podawaj prawdziwe dane podczas procedury wpłaty darowizny. To pomoże nam w ewentualnych reklamacjach.

5. Przed dokonaniem wpłaty darowizny upewnij się, że znajdujesz sie na stronie projektu, który chcesz wesprzeć.

Projekt polecany

Autor projektu

Marcin Kopczyński

Utworzone 14.02.2017
Profil zweryfikowany
Wrocław

218 zł z 10,000 zł do celu!

2% zebrane z 5 darowizn Marzenia

Jak to działa

Crowdfunding Platform - finansowanie społecznościowe