Chcę się uczyć, pracować. Potrzebne wsparcie!


Witajcie, mam na imię Marian, mam 34 lata i jestem bezrobotny.

Chyba nie muszę Wam tłumaczyć jaka jest teraz sytuacja na rynku pracy i tego, że urzędy pracy to tylko instytucje zarabiające tylko na swoich pracowników. Skończyłem studia i nic... Oczekują ode mnie doświadczenia, którego nie moge zdobyć bo nie chcą mnie zatrudnic bez doświadczenia. Takie zamknięte koło. Ot co. Chyba nie jestem pierwszym i ostatnim, który sie z tym spotyka.

Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce, bo kraj mi raczej nie pomoże, zdecydowałem sie dokształcić, bo okazuje się, że wiedza zdobyta na studiach państwowych juz w tym kraju nie wystarcza.

Zbieram środki na szkolenie w zakresie spawania precyzyjnego. Kurs kosztuje prawie 3500zł. W tym fachu bez problemu znajdę pracę w kraju, a tym bardziej też za granicą gdzie pewnie zarobię kilka razy tyle co u nas. Choć nie ukrywam, że nie chcę opuszczać swojego kraju.

Prosze o pomoc abym mógł sie szkolic i pracować. Bo chcę pracować, chcę zarabiać, chcę żyć.
Nie znaleziono wyników


Jako Patron projektu otrzymasz baner reklamowy swojej firmy, instytucji lub wskazanego przez Ciebie podmiotu, na górze strony danego projektu z informacją, że to Ty jesteś Patronem projektu!

Jak zostac Patronem projektu?

Wystarczy, że dokonasz wpłaty na konto projektu za pomoca strony i dostępnych metod wsparcia dla danego projektu w wysokości minimum połowy ustawionego celu. Następnie napisz do nas poprzez zakładkę "kontakt" dostępną na dole strony. Po weryfikacji płatności udostępnimy twój baner reklamowy. Jeśli takiego nie posiadasz to zrobimy go dla Ciebie!
Tu podaj tekst alternatywny

Na FajnieZeJestes.pl dbamy o bezpieczeństwo i wiarygodność, zarówno autorów projektów jak i wspierających. Każdy użytkownik zgłaszający swój projekt podlega weryfikacji. Na stronie prezentowane są tylko zweryfikowane projekty. Nad prawidłowością i bezpieczeństwem płatności czuwa PayPal.

Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny
Kilka ważnych porad:

1. Podczas wpłacania darowizny zawsze sprawdzaj czy na stronie Przelewy24, do której zostałeś/łaś przekierowany/a jest ikona kłódki, po lewej stronie przy adresie www. Niestety witryny płatności często narażone są na ataki hakerskie.

2. Zanim dokonasz wpłaty darowizny sprawdź dwa razy kwote jaką zamierzasz przekazać autorowi projektu. Niestety darowizna dla autora nie podlega zwrotowi.

3. Pamiętaj, że po dokonanej wpłacie darowizny powinieneś/nnaś otrzymać wiadomość email z potwierdzeniem płatności.

4. Podawaj prawdziwe dane podczas procedury wpłaty darowizny. To pomoże nam w ewentualnych reklamacjach.

5. Przed dokonaniem wpłaty darowizny upewnij się, że znajdujesz sie na stronie projektu, który chcesz wesprzeć.

Autor projektu

Marian Krawczykowski

Utworzone 15.02.2017
Profil zweryfikowany
Poznań

1,610 zł z 3,500 zł do celu!

46% zebrane z 3 darowizn Edukacja

Jak to działa

Crowdfunding Platform - finansowanie społecznościowe