Jak to działa?


FajnieZeJestes.pl powstał z myślą o wszystkich osobach i grupach, które chcą realizować ciekawe projekty i urzeczywistniać kreatywne pomysły lub potrzebują wsparcia finansowego w ciężkich chwilach. Jesteśmy jedą z największych w Polsce platform crowdfundingowych (crowdfunding to finansowanie społecznościowe), która pomoże Ci uzyskać niezbędne fundusze na ich realizację.

Muzyka, film, sport, sztuka, design, biznes, technologia, edukacja, marzenia – to jedynie kilka z przykładowych dziedzin, które wspieramy. Chcesz wyprodukować film? Nagrać płytę swojego zespołu? Pragniesz wybrać się w ciekawą, odkrywczą dla Ciebie i innych podróż? Chcesz wydać swoją książkę? Potrzebujesz pomocy finansowej, aby zrealizować swój koncept technologiczny? Wykorzystaj potencjał drzemiący w crowdfundingu! Doradzimy i pomożemy Tobie sfinansować projekt przy współpracy ze społecznością

Skorzystaj z narzędzia, które dla Ciebie przygotowaliśmy na www.FajnieZeJestes.pl! Pomożemy zrealizować nawet najśmielsze projekty, urzeczywistniać najbardziej szalone pomysły, wcielać w życie zaskakujące inicjatywy. Jeśli chcesz nadać dynamiki swojemu przedsięwzięciu biznesowemu lub artystycznemu, pomożemy również Tobie! 

Twój projekt może być mały lub duży, poważny lub dziwaczny, szablonowy lub całkowicie eksperymentalny. Portal FajnieZeJestes.pl skupia zarówno szalone, niepowtarzalne, jak i proste projekty. Za pośrednictwem naszego portalu możesz również zebrać środki na potrzeby w nagłych sytuacjach życiowych. Nie czekaj dłużej! Współpracując ze społecznością FajnieZeJestes.pl, stwórz swój Projekt! 

Żeby móc zamieścić swój projekt i rozpocząć zbiórkę pieniędzy na jego realizację na stronie www.FajnieZeJestes.pl musisz się zarejestrować. Pamiętaj, aby potwierdzić swój adres email w wiadomości, którą do Ciebie wyślemy. Po weryfikacji możesz dodać swój projekt.

Ważne żeby Twój projekt zawierał zdjęcie przedstawiające cel projektu lub charakteryzował cel zbiórki funduszy. Opisz swój projekt, najlepiej szczegółowo, aby użytkownicy mogli zapoznać się z Twoja wizją, problemem, marzeniem. Określ wysokość kwoty jaką potrzebujesz aby zrealizowac swój projekt. Pamiętaj, że kwota nie może być zawyżona. Racjonalnie oszacuj koszta realizacji swojego projektu.

Sprawdź wszystkie dane, opis, szczegóły projektu, a następnie zatwierdź go. Projekt trafi do naszej analizy. Jeśli nie będziemy mieli zastrzeżeń zostanie on uaktywniony i rozpoczniesz zbiórkę pieniędzy na sfinansowanie swojego projektu. Jeśli dopatrzymy sie w Twoim projekcie nieprawidłowości, skontaktujemy się z Tobą w celu wyjaśnienia ich.

Pamiętaj, że rejestrując sie na naszej stronie automatycznie zgadzasz sie z regulaminem FajnieZeJestes.pl, dostępnym pod adresem www.fajniezejestes/regulamin. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości z funkcjonowaniem portalu skorzystaj z pomocy pod adresem www.fajniezejestes/pomoc. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt pod adresem www.fajniezejestes/kontakt.

Fajnie, Że Jesteś! Powodzenia!