Pomoc


Potrzebujesz pomocy? Masz pytanie? Napotkałeś/łaś problem? Zapoznaj się z naszą bazą pytań i odpowiedzi. Mamy nadzieję, że uda Ci sie rozwiązać zainstaniały problem. Staramy się aby nasza strona była prosta i intuicyjna dla użytkownika. Fajnie, Że Jesteś!

FajnieZeJestes.pl to platforma crowdfundingowa. Polega na finansowaniu społecznościowym. Masz pomysł, marzenie, cel? Potrzebujesz wsparcia finansowego by go zrealizować? Poproś o to społeczność!

Żeby dodac projekt na stronę www.FajnieZeJestes.pl należy sie zarejestrować oraz zweryfikowac swoje konto. Po tej procedurze możesz tworzyć własne projekty i promowac je w celu uzbierania jak największej ilości wpłąt.

Tak naprawdę każdy projekt jest realny. Od szalonego wypadu w Andy, przez zbiórkę na nowe auto po pomoc potrzebującym. Pamiętaj jednak, że musisz zapoznać sie z regulaminem.

Nie. Na stronie publikowane są projekty użytkowników, którzy przeszli proces rejestracji i weryfikacji oraz ich projekty nie łamia ogólnie przyjętych zasad i norm społecznych.

A ile potrzebujesz na realizacje swojego projektu? Podaj taka kwote jaka rzeczywiście jest Ci potrzebna.

To proste. Wystarczy, że wejdziesz na strone projektu i klikniesz w klawisz wsparcia.

Po pierwsze każdy użytkownik chcący opublikować swój projekt musi sie zweryfikować. Po drugie administracja portalu weryfikuje podane informacje w opisie projektu.

Kwota wsparcia to indywidualna sprawa. Na pewno nie może byc to kwota mniejsza niż określona na stronie płatności. Minimum kwoty wsparcia to 5zł.

W celu usunięcia konta ze strony www.FajnieZeJestes.pl należy skontaktowac się z administracja portalu.

W celu wypłaty zgromadzonych środków należy uzupełnić dane bankowe oraz przejść proces do wypłaty. Zajmuje to kilka minut.

Zwracaj uwage na ukazujące siem kumunikaty, ktyóre instruuja Cie co zrobić gdy zdjęcie nie chce sie dodać. Zazwyczaj zdjęcie jest zbyt małe. W innym przypadku należy podac adres url zdjęcia.

Aby ustawić swój avatar należy wejść w ustawienia swojego profilu i wybrac opcje dodaj avatar.

Nie. Aczkolwiek podanie prawdziwych danych jest bardziej realne i wzbudza zaufanie wśród wspierających.

Nie ma limitu na ilość dodanych kampanii. Ale nie przesadzaj :)

Kciuki przy danym projekcie to forma okazania zainteresowania przez zarejestrowanych użytkowników.

Najlepiej wypłacić zgromadzone środki :) Wszystkie uzbierane fundusze przekazujemy autorowi projektu.

Jeśli prawidłowo uzupełniono dane i podano numer konta to zazwyczaj trwa to tyle co przelew bankowy.

Tak. Aby wypłacic zgromadzone środki musisz posiadać swoje konto bankowe.

Napisz do nas poprzez zakładke kontakt.